לחסוך · להשקיע · להצליח

קירה-3

נעים להכיר,

שמי קירה קרישטול
מומחית לתכנון פיננסי וביטוח, כבר יותר מעשר שנים חיה ונושמת את התחום.

היום אני עוזרת לאנשים לעשות סדר בכסף שלהם, לנהל אותו ולהשקיע אותו.

משנת 2011 אני עובדת בתחום הפיננסי, כולל 8 שנים כשכירה בחברת "אלטשולר שחם", שם צמחתי מתפקיד פקידה, דרך ניהול שני צוותים, ועד לתפקיד אמון הכפוף למנכ"ל החברה. היתה לי הזכות לעבוד ביחד עם מובילי תחום ההשקעות וללמוד מהם באופן אישי.

במהלך השנים שלי בעולם הפיננסים ראיתי הרבה בעלי מקצוע שלצערי בוחרים לשים את עצמם ואת הרווח האישי שלהם על פני הלקוחות שלהם.

זה אומר שאם יש טווח בו אפשר למכור פוליסה מסוימת, הם מוכרים ברף הכי גבוה כדי לקבל עמלה כמה שיותר גבוהה. ראיתי אחרים שהעדיפו לבחור ללקוח ביטוח שלא באמת יכסה אותו בצורה פרקטית אם יקרה לו משהו, כי הרווח שם יותר גבוה. ואחרים שהיו יותר "אנשי מכירות" מאשר "בעלי מקצוע".

הגישה שלי היא אחרת לגמרי.
והמטרה שלי שהלקוחות ימקסמו את הכסף בצורה שתהיה הכי טובה להם ולמטרות האישיות והמשפחתיות שלהם. זה אומר, שאני לא מחפשת רק להגדיל את הכסף וכמה שייצא – ייצא. אלא חשוב לי להגדיר את המטרות מראש (למשל: בעוד 10 שנים לקנות עוד דירה, לתת לכל ילד 500,000 שח מתנה, לצבור כרית ביטחון של מיליון שקל וכו'...) כי בשביל מטרות שונות עושים צעדים שונים.

ואולי הכי חשוב מבחינתי, זה שאני לא רוצה שהלקוחות שלי סתם ישקיעו במוצרים הפיננסים שאני מציעה להם, אלא אני מלמדת אותם, מסבירה להם ודואגת שהם יבינו בדיוק מה זה כל מוצר, למה הוא הכי מתאים בשבילם ומה עומד מאחורי כל המלצה שלי – שקיפות מלאה!
לכן אם גם אתם רוצים עזרה איך לנהל את הכסף ובמה להשקיע אותו- אשמח מאוד לעזור לכם.

שלכם,
קירה קרישטול
מתכננת פיננסית וסוכנת ביטוח
050-8668910


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.