הפתרונות שלי


לחסוך · להשקיע · להצליח

הנסיון עושה את ההבדלפגישת "מבוך הכסף" – תכנון השקעות ונכסים לצורך השגת מטרות חיים

הרבה אנשים חושבים שיהיה להם כסף אם הם יעבדו הרבה ויחסכו כמה שיותר. הם חושבים שצריך לצבור את הכסף בצד ומתי שיצטבר שם הרבה זה מה שיהפוך אותם למבוססים / עשירים.

אבל זה לא לגמרי מדוייק.

מה שהם לא יודעים זה שברגע שהם יחליטו להשתמש בכסף הזה הוא יישרף הרבה יותר מהר ממה שהם יכולים אפילו לדמיין. הגישה הנכונה לצבור הון וגם להנות ממנו בהמשך, זה באמת לשים כסף בצד, אבל לא לגעת בו, אלא להשקיע אותו, לדאוג שהוא ייצר עוד כסף (זה נקרא ריבית) ובשלב מסויים אפשר למשוך חלק מהרווחים בצורה מבוקרת מהריבית.

אם נשקיע את הכסף בצורה אינטואיטיבית (איך ש"נראה" לנו או "מרגיש" לנו) אז אולי נצליח לייצר מהכסף מספיק כסף אבל ברוב המקרים כנראה שלא.

לכן החלק הכי חשוב בהשקעות זה התכנון של ההשקעה.

בפגישת "מבוך הכסף" אנחנו קודם כל מגדירים מהם המטרות הפיננסיות שלכם לטווח הארוך. יכול להיות שאתם רוצים לקנות דירה בעוד כמה שנים, אולי להשאיר 500,000 ש"ח לכל ילד ואולי אתם בכלל רוצים ליצור לעצמכם "פנסיה פרטית" שלא תלויה במדינה.

התחום הפיננסי, הוא מעין מבוך שאם לא מכירים אותו – קשה מאוד למצוא את הכיוון הנכון לצעוד בו. אני עם יותר מ-10 שנות ניסיון רואה את המבוך הזה מלמעלה, רואה איפה אתם נמצאים, רואה את נקודת היעד שאליה אתם רוצים להגיע ויודעת לכוון אתכם בדיוק לאן ללכת. אני יודעת להגיד לכם כאן תקחו ימינה, אחר כך שמאלה, להראות לכם איפה יש קיר, איפה מבוי סתום, איפה אתם יכולים סתם לעשות עיקוף שיבזבז לכם זמן במקום ללכת בדרך אחרת קצרה יותר.

הנה איך שאני רואה את הכסף שלכם: ראו תמונה מצד ימין " מבוך של כסף " ויש פתרון למסלול.

או בפועל, באיזה מסלולים פיננסים להשקיע, מתי עדיף להשקיע בנדל"ן בארץ, מתי בחול, למה להכנס דווקא לשוק ההון ואיך, באיזה מוצרים להיות יותר סולידיים ושמרנים ומתי להיות יותר נועזים והרפתקנים והרבה הנחיות אחרות שיתאימו למצב הספציפי שלכם ובהתאם למטרות הכלכליות שחשובות לכם.

רק מתוך הבנת התמונה המלאה והסתכלות על ה"מבוך" מלמעלה- נוכל להתחיל לעשות צעדים קטנים וחכמים לשינויים גדולים ורווחיים.

הפגישה בתשלום חד פעמי ובסופה, אם תרצו, אעזור לכם ליישם את ההמלצות שתקבלו בה ללא תשלום נוסף.לפרטים נוספים על פגישת "מבוך הכסף" השאירו פרטים ואחזור אליכם תוך 48 שעות או התקשרו 050-8668910מהן הפעולות שאנחנו יכולים לעשות בשלב הראשון כדי לשלם פחות?החזרי מס

אם אתם עובדים כשכירים וב-6 השנים האחרונות החלפתם עבודה, פוטרתם, השתדרגתם בשכר,  צמצמתם את היקף המשרה, יצאתם לחל"ת או עשיתם שינוי כלשהו שקשור בעבודה, סביר להניח ששילמתם יותר מיסים ממה שהייתם אמורים לשלם ומגיע לכם החזר מס.

בסיום פגישת "מבוך הכסף" אם תרצו אוכל לסייע לכם בתהליך הבירוקרטי כדי לוודא שתקבלו את החזר המס שמגיע לכם.

קישור לאתר The Marker, לכתבה 


מחזור משכנתאות ושיפור הלוואות לכל מטרה

יכול להיות שלקחתם משכנתא או הלוואה לכל מטרה בתנאים שהתאימו לכם פעם או שלא ידעתם עד הסוף על מה אתם חותמים אבל היום אולי יש לכם יכולות כלכליות אחרות ולפיהן אפשר לעדכן את התנאים של ההלוואות או המשכנתא ולחסוך לכם עשרות ומאות אלפי שקלים.

במשכנתאות זה נקרא "מחזור משכנתא" ובהלוואות – "שיפור הלוואה".

בסיום פגישת "מבוך הכסף", אחרי שהכרתי את היכולות הכלכליות שלכם, אוכל לסייע לכם, אם תרצו, בבדיקת זכאות האם אפשר לחסוך גם לכם הרבה כסף במשכנתא או בהלוואה החודשית.תכנון ביטוחי בריאות וחיים

בגלל שרוב השנים אנשים היו עושים ביטוח ולשמחתם לא היו צריכים להפעיל אותו, אז כשהם קונים היום ביטוח הם פחות חושבים על הרגע שבאמת יקרה להם משהו, אלא בעיקר על איך לשלם כמה שפחות בביטוח.

ומצד שני, יש אנשים שרצו "ללכת על בטוח", קנו כל ביטוח אפשרי ויש להם היום ביטוחים כפולים או לא רלוונטיים.

בסיום פגישת "מבוך הכסף", אסייע לכם ללא תשלום נוסף לעשות סדר בביטוחים השונים שלכם, אסביר לכם מה כולל כל ביטוח שיש לכם ברמת התרופות הספיציפיות והבעיות הרפואיות שהוא מכסה, נבטל ביטוחים כפולים או לא רלוונטיים ונתאים לכם ביטוח שבאמת יכסה אתכם במקרה של קטסטרופה (חס וחלילה, לא עלינו).

ביטוחים אחרים:

אוכל לסייע לכם גם בביטוח נסיעות לחול, ביטוחי עסקים, אחריות מקצועית וביטוחי רכבצוואות וייפוי כוח מתמשך

צוואה זה החלטות על הרכוש של האדם אחרי שהוא נפטר. ייפוי כוח מתמשך זה החלטות על האדם עצמו ועל הרכוש שלו בעודו בחיים כשהוא לא כשיר לקבל החלטות עבור עצמו.

אנשים חושבים שצוואות וייפוי כוח מתמשך זה רק לאנשים מבוגרים לפני מותם. אבל האמת היא שאם יש ילדים ואין צוואה או ייפוי כוח מתמשך אם יקרה משהו לאחד ההורים- הרבה מהסמכות לקבלת ההחלטות תהיה של הילד ולא של ההורה השני שכשיר ומתפקד כרגיל.

למשל: אם אחד ההורים נפטר ויש לו חצי מהרכוש של בני הזוג, הילד יקבל רבע מתוך הרכוש שנשאר. זאת אומרת שהוא יכול לקבל רבע בעלות על הבית שבו ההורה השני גר וממשיך לחיות בו. אם הילד בטעות נקלע לחובות וצריך לעקבל את הנכסים שלו ההורה יכול למצוא את עצמו מפנה את הדירה בשביל להחזיר את החובות של הילד.

זה רק תרחיש אחד שיכול לקרות. העיקרון הוא לסכם מראש איזו סמכות הינו רוצים לתת לכל אחד מבני המשפחה במידה ולא נוכל יותר לתפקד (וזה יכול לקרות ברגע אחד בכל גיל).

בסיום פגישת "מבוך הכסף", אם תרצו כמובן ותבינו את החשיבות, אוכל להכווין אתכם מה לעשות כדי להתחיל את הכנת הצוואה או ייפוי הכוח המתמשך.לפרטים נוספים על פגישת "מבוך הכסף" השאירו פרטים ואחזור אליכם תוך 48 שעות או התקשרו 050-8668910אז הצלחנו לחסוך כסף, עכשיו איך מייצרים עוד?

כדי להשיג את היעדים והמטרות הכלכליות שלכם, צריך להשקיע חלק מהכסף שכבר יש לכם היום כדי לייצר ממנו עוד כסף, או בשם המקצועי – להשקיע.

בסיום פגישת מבוך הכסף אמליץ לכם על השקעות שמניסיוני הכי מתאימות לכם ואם יהיה בינינו "קליק" ותרצו לתת לי את המושכות אני אוכל לעזור לכם לנהל את ההשקעות.

אז מהן ההשקעות האפשריות ולמי בדרך כלל מתאימה כל השקעה?השקעות בשוק ההון

שוק ההון זו אחת הדרכים להרוויח הכי הרבה כסף על הכסף הקיים שלנו והסטטיסטיקה מראה ששוק ההון רק עולה כבר לאורך עשרות שנים.

יחד עם זאת, מידי פעם כן יש נפילות בשוק ההון, אבל אחר כך שוב יש עליות והכל חוזר למסלול הרגיל. החוכמה בשוק ההון היא לדעת להתאים את המסלולים הרלוונטיים לכל משקיע שרוצה למנף את הכסף שלו.

למשל בגיל צעיר אפשר לבחור במסלולי השקעה יותר מסוכנים (וגם יותר מניבים). גם אם יש נפילה "ומאבדים כסף", לשוק ההון יש מספיק זמן לתקן ואפשר להרוויח הרבה יותר על הכסף שלנו.

לעומת זאת בגיל יותר מבוגר אחרי שאנשים כבר חסכו לא מעט כסף, יש להם הרבה מה להפסיד. סביר להניח שבשנים הקרובות הם ירצו לממש את הכסף שחסכו ולכן כדאי לבחור דווקא במסלולים יותר סולידיים שבהם יש משמעותית פחות סיכון להפסיד כסף.

כמובן שלכל אחד יש את המצב שלו (מצב כלכלי נוכחי, מטרות עתידיות, אילוצים אישיים ומשפחתיים ומשתנים נוספים) ולכן לכל אחד צריך להתאים את תיק ההשקעות שהכי מתאים למצב הספציפי שלו.

בסיום פגישת "מבוך הכסף" אוכל להמליץ לכם אילו מסלולי השקעה הכי מתאימים לכם וגם מה בדיוק לעשות כדי לצאת לדרך ולהתחיל להשקיע.השקעות נדל"ן בארצות הברית

אחד הסוגים הכי נפוצים של השקעות כיום זה השקעה בנדל"ן בארצות הברית.

כשקונים נכס בארצות הברית אפשר לקבל עליו תשואה כפולה ולפעמים פי 3 מהתשואה על נדל"ן בארץ.

אפשר לקנות את הנכס עצמו בכמה מאות אלפי שקלים בלבד ובניגוד לדירה בארץ שיש לאנשים נטייה למצוא שוכרים, לגבות את הכספים, לתקן ברזים שבורים ולנהל בעצמם את כל כאב הראש, בארצות הברית מאוד נהוג להשקיע דרך מישהו שמטפל בעצמו בהכל ומעביר למשקיעים את התשואה כל רבעון.

יש ישראלים שמפחדים לקנות נכס מעבר לים בלי לראות אותו פיזית ולא לדעת מיהם השוכרים.

היופי הוא שעשרות אלפי ישראלים כבר השקיעו בארצות הברית ואין בעיה, חשש או אתגר שעוד לא חשבו עליו ולא מצאו לו פתרון.

השקעה בנדל"ן בארצות הברית הפכה כיום לקלה ומשתלמת הרבה יותר מקניית דירה בארץ.

בסיום פגישת "מבוך הכסף", במידה והשקעה בנדל"ן תהיה הכי רלוונטית למטרות הכלכליות שלכם אסביר לכם יותר לעומק על האפשרויות הקיימות שם ועל הצעדים הראשונים כדי להתחיל להשקיע.השקעות אלטרנטיביות

יש עוד סוג של השקעות שלפעמים נשמעות קצת מוזרות, אבל מייצרות הרבה כסף – זה נקרא השקעות אלטרנטיביות.

למשל השקעה במוצרים כמו ויסקי, חיטה, תירס. השקעה באג'נדה מסויימת כמו בחברה או סטארטאפ

השקעה בהלוואות חברתיות שזה בעצם להלוות כסף לאנשים אחרים (כמובן בצורה מאורגנת ומפוקחת דרך גופים מסודרים, חוזים, הסכמים ואכיפה).

השקעה בתשתיות כמו כביש 6 לדוגמא, במתכות יקרות ואבני חן כמו זהב ויהלומים. והרבה השקעות אלטרנטיביות אחרות שקיימות היום בשוק

למרות שהן נשמעות לפעמים קצת "הזויות" הן עובדות כמו שצריך ומייצרות הרבה כסף.

בסיום פגישת "מבוך הכסף", במידה ואשים לב להשקעה אלטרנטיבית שיכולה להיות רלוונטית עבורכם אספר לכם עליה יותר לעומק.

כמובן שכדי להחליט מהן הפעולות וההשקעות הכי מתאימות עבורכם אפשר לקבוע רק אחרי שמגדירים את היעדים הכלכליים שאליהם אתם רוצים להגיע בשנים הקרובות.

וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בפגישת "מבוך הכסף".לפרטים נוספים על פגישת "מבוך הכסף" השאירו פרטים ואחזור אליכם תוך 48 שעות או התקשרו 050-8668910ביטוחי נסיעות לחו"ל

...בקרוב...ביטוחי עסקים, אחריות מקצועית ורכב

...בקרוב...


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.